Galerie penzion

Galerie penzion

V překrásné části města Karlovy Vary čeká po celý rok na své návštěvníky pension a restaurace Tusculum. Jak název Tusculum (místo odpočinku) napovídá, nabízí náš penzion s čajovnou příjemné prostředí, pohodlí, klid a uvolněnou atmosféru všem, kteří hledají odpočinek a odreagování od každodenního, stále se zrychlujícího koloběhu života.

Karlovarské letiště je vzdáleno deset minut jízdy autem. Pražské letiště je dostupné za dvě hodiny autem, nebo pravidelnou autobusovou dopravou.

V okolí pensionu se nachází plavecký bazén, kolonáda se světoznámým Vřídlem, divadla, galerie a vyhlídková věž Diana.

Našim hostům jsou k dispozici prostorné jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje s moderně zařízenými koupelnami se sociálním zařízením, nebo stylově zařízené dvou a třílůžkové apartmány s kuchyní, satelitním příjmem a velkoryse řešenými koupelnami. K pohodlí našich hostů přispívají parkovací místa přímo před pensionem.

Snídaně podáváme v příjemném a útulném prostředí čajovny ve formě bufetu.

Samozřejmostí je nabídka doplňkových služeb, jako jsou lázeňské procedury, výlety do blízkého i vzdálenějšího okolí. Rádi splníme i další přání návštěvníků pensionu. Naší snahou je nabídnout přátelské, klidné a příjemné prostředí všem hostům, kteří se rozhodnou využít našich služeb.